سوالات عمومی

به دو صورت کارت به کارت و پرداخت آنلاین میتوانید سفارش خود را پرداخت نمایید. 

شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را اینترنتی ثبت کنید.

بله. شما  می توانید با تماس با شماره  09120940958 از مکالمه با مشاورین آلگوتب به صورت رایگان بهره‌مند شوید و یا پیغام خود را در واتساپ ارسال کنید.

برای خرید به صورت تلفنی پیغام خود را در واتساپ ارسال کنید یا در پیج algotab@ دایرکت دهید.

خیر. اما وابسته به شرایط موجودی جنس داخل انبار تعداد سفارش فقط به تعداد مجاز تعریف شده قابل خرید می‌باشد.

جهت پیگیری سفارشات با کد پیگیری وارد صفحه پیگیری سفارشات شوید. همچنین می توانید با شماره  09120940958  از وضعیت سفارش خود مطلع شوید و یا پیغام خود را در واتساپ ارسال کنید.

خیر. از آن‌جا که آۀگوتب یک فروشگاه اینترنتی و مجازی است و هدف آن توسعه و فرهنگ‌سازی تجات الکترونیک است، امکان تحویل حضوری کالا وجود نخواهد داشت.

بله پس از تحویل مرسولات به اداره پست ، کد رهگیری منحصر به فرد به هر مرسوله تخصیص داده می شود که پس از اعلام از جانب پست به صورت اتوماتیک برای مشتریان پیامک میگردد.

ممکن است بدلیل اختلال در درگاه بانکی انتقال وجه به بانک ناقص باشد – در اینصورت وجه بصورت خودکار طی 72 ساعت کاری مجدد بحساب شما برمی گردد. تاکید می شود، در صورت نیاز با پشتیبانی آلگوتب تماس بگیرید 09120940958 با ما تماس بگیرید و یا پیغام خود را در واتساپ ارسال کنید.

 

حریم خصوصی

کلیه اطلاعات مشتریان به عنوان حریم خصوصی آن ها تلقی شده و نزد مجموعه آلگوتب به امانت خواهد بود .

هرگونه اظهار نظر با فیلتر مدیر تولید محتوا قابل ثبت و انتشار می باشد.

اظهار نظر در خصوص تجربه خرید از آلگوتب و یا استفاده از محصول ، آزاد و بلامانع بوده و نظرات در خصوص قیمت و یا …. منتشر نخواهد شد.