اولین و بزرگترین تولید کننده جلبک اسپیرولینا در کشور

تیم تحقیقاتی شرکت برکه سبز ماد آسیا کار تحقیقاتی خود را از سال 1391 در زمینه تولید،پرورش انواع میکروآلگ اسپیرولینا آغاز کرد. از ابتدای سال 1395 کار طراحی و ساخت دستگاه ها،بناها و تاسیسات را بدست متخصصان بومی ایران عزیزمان شروع نمود و موفق به کسب دانش فنی و تولید میکروآلگ های اسپیرولینا گردید.شرکت برکه سبز ماد آسیا با شماره ثبت 1611 در سال 1395 به جمع شرکت هایی دانش بنیان پیوست و همچنین به عنوان اولین شرکت در استان مرکزی موفق به دریافت گواهینامه “High Tech” از مرکز توسعه فناوری و صنایع پیشرفته گردید.شرکت برکه سبز ماد آسیا به عنوان اولین شرکت دانش بنیان در زمینه تولید انواع مکمل های غذایی برپایه میکروآلگ های اسپیرولینا در ایران موفق به دریافت نشان سیب سلامت از سازمان غذا و دارو شده است.

بهترین ها با ما کار می کنند

کارنامه کاری ما

سفارش موفق
+ 0
رضایت مشتریان
% 0
اعضای تیم
0
سال سابقه
0
تنوع محصولات
+ 0
چرا باید
آلگوتب را انتخاب کنیم؟

سابقه درخشان و مجوز های شرکت در چرخه تولید و فروش محصول با کمک همکاران فروش در سرار کشور بخشی از دستاوردهای مجموعه آلگوتب برای دسترسی راحت و آسان هموطنان عزیز کشورمان به محصول با کیفیت و بهداشتی تولید داخل است.

آلگوتب

فروش در معتبرترین فروشگاه های کشور

محصولات شرکت الگوتب هم اکنون در معتبرترین فروشگاه های ایرانی از جمله دیجی کالا ، مثبت سبز ،با سلام و فروشگاه های معتبر سرار کشور

دارای پروانه بهداشتی

فروشگاه پودر جلبک اسپیرولینا آلگوتب با تولید جلبک خوراکی گرید انسانی و بالاترین کیفیت موجود در بازار زیر نظر سازمان غذا و دارو که موفق به اخذ تمامی مجوزهای بهداشتی مورد نیاز شده است.

سیب سلامت از سازمان غذا و دارو

شرکت برکه سبز ماد آسیا به عنوان اولین شرکت دانش بنیان در زمینه تولید انواع مکمل های غذایی برپایه میکروآلگ های اسپیرولینا در ایران موفق به دریافت نشان سیب سلامت از سازمان غذا و دارو شده است.

اعضای تیم ما

آلگوتب

وحید محمدی

مدیرعامل

دکترای بیولوژی مواد غذایی

آلگوتب

نسترن

مدیر ازمایشگاه

لیسانس میکروبیولوژی و ارشد شیمی تجزیه

آلگوتب

شیدا

مدیر فروش

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

آلگوتب

زهرا

حسابدار

کارشناس ارشد حسابداری

مجوز ها

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 موارد محصول
حساب کاربری من