پودر جلبک اسپیرولینا برای کودکان

جلبک اسپیرولینا یک منع غنی از موا مغذی است بنابراین غذایی مناسب برای کودکان است.از جمله تاثیرات آن، کودکی زمان رشد بدن است و پروتئین برای رشد و ساخت بافت و عضلات و استخوان ها لازم است همانطور که می دانید جلبک اسپیرولینا حاوی پروتئین و اسیدآمینه های ضروری است.لیزین یک اسیدامینه ضروری است که باید از طریق غذا تامین شود زیرا بدن قادر به ساخت میزان کافی از آن نیست ،لیزین بسیار برای رشد مفید است و در فرایند اسیدچرب و جذب کلسیم کمک بسیاری می کند و نقش بسیار مهم در تشکیل کلاژن دارد علائم مصرف میزان کم لیزین شامل:کاهش ایمنی بدن ،کاهش رشد،کم خونی ،سرگیجه ،خستگی، تهوع،کاهش اشتها، بی قراری عاطفی،اختلالات تولید مثل، قرمزی چشم ها می باشد.این آمینواسید به بهبود بیماری هایی مثل آسم،میگرن، قلبی_عروقی ،پوسیدگی استخوان کمک می کند.تامین لیزین مورد نیاز بدن کودکانبا مصرف اسپیرولینا که کاملا ارگانیک است توصیه می شود .

اسید آمینه های موجود در اسپیرولینا برای رشد فکری کودکان بسیار مهم است.جلبک اسپیرولینا حاوی انتی اکسیدان از جمله بتا کاروتنوئید است که سیستم ایمنی کودکان را در برابر بیماری ها و عفونت ها تقویت می کند.

پودر جلبک اسپیرولینا برای کودکان

پودر جلبک اسپیرولینا برای کودکان حدودا دارای 1 تا 5 درصد چربی است که حاوی اسیدهای چرب امگا 3_6_9می باشد که برای توسعه عکلکرد یادگیری ،حافظه،تمرکز مغز کودکان اهمیت بسیار زیادی دارد.

اگر دلیل کم خونی کودکان فقر آهن باشد مصرف اسپیرولینا به دلیل دارا بودن آهن بسیار بالا بسیار مناسب است.جلبک اسپیرولینا موجب کاهش فشار خون و سطح کلسترول و تقویت و عملکرد قلب کودکان برای یادگیری بهتر و بیشتر نیازمند انرژی زیادی هستند اسپیرولینا می تواند کودکان رافعال تر و پر انرژی تر کند.

به دلیل دارا بودن فیبر موجب بهبود عملکرد سیستم گوارش کودک می شود و مشکلاتی مثل یوبوست را کاهش می دهد و با کاهش آسیب اکسیداتیو از زوال حافظه کودکان جلوگیری می کند.

امروزه در سراسر جهان کودکان بسیاری در فقر زندگی می کنند و از غذای کافی و مناسب بهرمند نمی شوند. باتوجه به ارزش غذایی پودر جلبک اسپیرولینا برای کودکان و رشد و پرورش سریع آن یک راهحل مناسب است به ویژه در مناطقی که از گرسنگی و سو تغذیه رنج  می برند.(هدف ما بهبود زندگی تمام انسان های کره زمین است)

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *